Preliminär serieindelning Damer Div 2

1 Kungsörs IBK (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
1 IBK Hallsta (D2) Surahammars IBF (D2)
1 IBF Örebro Ungdom (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
1 Råby BK (D2) Vakant lag
1 Askersunds IBK (D2) IBK Sala (D2)
2 IFK Arboga (D2, B-lag) Skälby IBK (D2)
2 Lillån IBK (D2, B-lag) Kungsörs IBK (D2)
2 Vakant lag IBK Hallsta (D2)
2 IBK Sala (D2) IBF Örebro Ungdom (D2)
2 Askersunds IBK (D2) Råby BK (D2)
3 Skälby IBK (D2) Surahammars IBF (D2)
3 IFK Arboga (D2, B-lag) Lillån IBK (D2, B-lag)
3 Kungsörs IBK (D2) IBK Sala (D2)
3 IBK Hallsta (D2) Askersunds IBK (D2)
3 IBF Örebro Ungdom (D2) Råby BK (D2)
4 Lillån IBK (D2, B-lag) Skälby IBK (D2)
4 Vakant lag Surahammars IBF (D2)
4 IBK Sala (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
4 Råby BK (D2) Kungsörs IBK (D2)
4 IBF Örebro Ungdom (D2) IBK Hallsta (D2)
5 Skälby IBK (D2) Vakant lag
5 Lillån IBK (D2, B-lag) IBK Sala (D2)
5 Surahammars IBF (D2) Askersunds IBK (D2)
5 IFK Arboga (D2, B-lag) Råby BK (D2)
5 Kungsörs IBK (D2) IBK Hallsta (D2)
6 IBK Sala (D2) Skälby IBK (D2)
6 Askersunds IBK (D2) Vakant lag
6 Råby BK (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
6 IBF Örebro Ungdom (D2) Surahammars IBF (D2)
6 IBK Hallsta (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
7 Skälby IBK (D2) Askersunds IBK (D2)
7 IBK Sala (D2) Råby BK (D2)
7 Vakant lag IBF Örebro Ungdom (D2)
7 Lillån IBK (D2, B-lag) IBK Hallsta (D2)
7 Surahammars IBF (D2) Kungsörs IBK (D2)
8 Råby BK (D2) Skälby IBK (D2)
8 IBF Örebro Ungdom (D2) Askersunds IBK (D2)
8 IBK Hallsta (D2) IBK Sala (D2)
8 Kungsörs IBK (D2) Vakant lag
8 IFK Arboga (D2, B-lag) Surahammars IBF (D2)
9 Skälby IBK (D2) IBF Örebro Ungdom (D2)
9 Råby BK (D2) IBK Hallsta (D2)
9 Askersunds IBK (D2) Kungsörs IBK (D2)
9 Vakant lag IFK Arboga (D2, B-lag)
9 Lillån IBK (D2, B-lag) Surahammars IBF (D2)
10 IBK Hallsta (D2) Skälby IBK (D2)
10 Kungsörs IBK (D2) IBF Örebro Ungdom (D2)
10 IFK Arboga (D2, B-lag) Askersunds IBK (D2)
10 Surahammars IBF (D2) IBK Sala (D2)
10 Lillån IBK (D2, B-lag) Vakant lag
11 Skälby IBK (D2) Kungsörs IBK (D2)
11 IBF Örebro Ungdom (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
11 Råby BK (D2) Surahammars IBF (D2)
11 Askersunds IBK (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
11 IBK Sala (D2) Vakant lag
12 IFK Arboga (D2, B-lag) Kungsörs IBK (D2)
12 Surahammars IBF (D2) IBK Hallsta (D2)
12 Lillån IBK (D2, B-lag) IBF Örebro Ungdom (D2)
12 Vakant lag Råby BK (D2)
12 IBK Sala (D2) Askersunds IBK (D2)
13 Skälby IBK (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
13 Kungsörs IBK (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
13 IBK Hallsta (D2) Vakant lag
13 IBF Örebro Ungdom (D2) IBK Sala (D2)
13 Råby BK (D2) Askersunds IBK (D2)
14 Surahammars IBF (D2) Skälby IBK (D2)
14 Lillån IBK (D2, B-lag) IFK Arboga (D2, B-lag)
14 IBK Sala (D2) Kungsörs IBK (D2)
14 Askersunds IBK (D2) IBK Hallsta (D2)
14 Råby BK (D2) IBF Örebro Ungdom (D2)
15 Skälby IBK (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
15 Surahammars IBF (D2) Vakant lag
15 IFK Arboga (D2, B-lag) IBK Sala (D2)
15 Kungsörs IBK (D2) Råby BK (D2)
15 IBK Hallsta (D2) IBF Örebro Ungdom (D2)
16 Vakant lag Skälby IBK (D2)
16 IBK Sala (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
16 Askersunds IBK (D2) Surahammars IBF (D2)
16 Råby BK (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
16 IBK Hallsta (D2) Kungsörs IBK (D2)
17 Skälby IBK (D2) IBK Sala (D2)
17 Vakant lag Askersunds IBK (D2)
17 Lillån IBK (D2, B-lag) Råby BK (D2)
17 Surahammars IBF (D2) IBF Örebro Ungdom (D2)
17 IFK Arboga (D2, B-lag) IBK Hallsta (D2)
18 Askersunds IBK (D2) Skälby IBK (D2)
18 Råby BK (D2) IBK Sala (D2)
18 IBF Örebro Ungdom (D2) Vakant lag
18 IBK Hallsta (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
18 Kungsörs IBK (D2) Surahammars IBF (D2)
19 Skälby IBK (D2) Råby BK (D2)
19 Askersunds IBK (D2) IBF Örebro Ungdom (D2)
19 IBK Sala (D2) IBK Hallsta (D2)
19 Vakant lag Kungsörs IBK (D2)
19 Surahammars IBF (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
20 IBF Örebro Ungdom (D2) Skälby IBK (D2)
20 IBK Hallsta (D2) Råby BK (D2)
20 Kungsörs IBK (D2) Askersunds IBK (D2)
20 IFK Arboga (D2, B-lag) Vakant lag
20 Surahammars IBF (D2) Lillån IBK (D2, B-lag)
21 Skälby IBK (D2) IBK Hallsta (D2)
21 IBF Örebro Ungdom (D2) Kungsörs IBK (D2)
21 Askersunds IBK (D2) IFK Arboga (D2, B-lag)
21 IBK Sala (D2) Surahammars IBF (D2)
21 Vakant lag Lillån IBK (D2, B-lag)
22 Kungsörs IBK (D2) Skälby IBK (D2)
22 IFK Arboga (D2, B-lag) IBF Örebro Ungdom (D2)
22 Surahammars IBF (D2) Råby BK (D2)
22 Lillån IBK (D2, B-lag) Askersunds IBK (D2)
22 Vakant lag IBK Sala (D2)

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *